علم گرا

یک راهنمای اساسی و بی معنی برای طراحی SOC های مگا دروازه قرن 21st با استفاده از سیلیکون نانومتر. در مورد موضوعات مهم امروز تحت تأثیر طراحی SOC ، بر اساس دهه ها تجربه شخصی نویسنده در توسعه سیستم های بزرگ دیجیتال به عنوان مهندس طراحی ، هنگام کار در بخش رایانه رومیزی Hewlett-Packard و در Cadnetix پیشگام ایستگاه کاری EDA ، و پوشش موضوعاتی مانند برنده جایزه بحث می کند. روزنامه نگار فناوری و سردبیر مجله EDN و گزارش ریز پردازنده.
· مرزهای پذیرفته شده متعارف و محدودیتهای درک شده از طراحی سیستم مبتنی بر پردازنده را کاوش می کند و سپس این محدودیتهای مصنوعی را از طریق یک چشم انداز تازه در مورد تواناییهای ویژه هسته های پردازنده که به طور خاص برای طراحی SOC طراحی شده اند منفجر می کند.
· بررسی کامل سیر تکامل پردازنده ها و هسته های پردازنده مورد استفاده برای طراحی ASIC و SOC با نگاهی به مکانی که این صنعت به وجود آمده است و به کجا می رود.پیشرفت های ژنومیک و بیوتکنولوژی جهش های کوانتومی را در درک زیست شناسی مولکولی سویا امکان پذیر می کند. مشکلاتی که صنعت دانه های سویا با آن روبرو هستند نیز در حال تنوع و تشدید در مقیاس جهانی هستند. طراحی سویا برای قرن 21 موانع موجود و در حال ظهور در بازار جهانی سویا را ترسیم می کند ، اصولاً: 1) توانایی طولانی مدت در حفظ تولید برای تأمین رشد تقاضا برای محصولات سویا و سویا. 2) سیاست های دولتی و قانونی ؛ 3) دسترسی جهانی به پیشرفت فن آوری سویا ؛ و 4) روند مشتری و مصرف کننده در استفاده از محصولات سویا. این کتاب همچنین به مراحل پیشرفته ای می پردازد که باید به انتقال دانه های سویا از این موانع بازار کمک کند زیرا پیشرفت در علم ژنتیک و مهندسی ژنتیک برای طراحی محصولات سویا و محصولات سویا که چالش های بازارهای قرن 21 را برآورده می کنند ، به کار گرفته شده است.شامل یک نمای کلی از چشم انداز اقتصادی سویا و جزئیات پیشرفت های ژنتیک سویا و ژنومیک است.
کتاب مختصر و منظم با پنج بخش اصلی که شامل موارد نظارتی تا پیشرفت در ژنومیک تا تولید تجاری برای تولید یک محصول برتر است.
ویرایش شده توسط یک رهبر جهانی در زمینه ژنتیک دانه های روغنی ، زیست شناسی مولکولی و تحقیقات انرژی زیستی.
· توضیحات آسان در مورد قابلیت هسته های پردازنده با قابلیت تنظیم و توسعه از طریق بررسی دقیق هسته پردازنده Xtensa با قابلیت تنظیم ، و شش هسته از پیش پیکربندی شده Diamond توسط Tensilica.
· جامع ترین ارزیابی موجود از جنبه های عملی پیکربندی و استفاده از چندین هسته پردازنده برای دستیابی به اهداف طراحی ، عملکرد و قدرت SOC بسیار دشوار و بلند پروازانه.ین راهنمای پیچ و مهره برای طراحی صدا برای فیلم های متحرک ، نرم افزار صوتی ، بارگیری رایگان ، نحوه کار صدا ، قدرت صدا در هنگام استفاده توسط یک فیلمساز انیمیشن را توضیح می دهد و مثالهای مختلفی را برای نحوه استفاده از صدا برای روح بخشیدن به فیلم های خود ارائه می دهد. صدای حرفه ای
انیماتورهای باهوش صدا با استفاده از صدا برای جلوه هایی که لزوماً وقت ایجاد آن را ندارند ، منابع گرانبها (وقت و هزینه) را پس انداز می کنند به عنوان مثال ، صدای پرواز کلاغ به بینندگان حس کلاغ بدون کلاغ را می دهد. در مواردی که در یک فیلم انیمیشن یک عنصر یا صحنه مضاعف وجود دارد ، این کتاب توضیح می دهد که چرا شما باید برای آن صدای کم فرکانس انتخاب کنید - فرکانس های پایین ترسناک هستند ، زیرا گوش نمی تواند منشا یا جهت آنها را رمزگشایی کند!
روی دی وی دی: سه انیمیشن 5 دقیقه ای. نمونه کلیپ های صوتی ، پرش های کوتاه و جریان های ویدئویی ؛ به علاوه گرافیک حرکتی که با آن می توان برنامه های صوتی را توضیح داد که در این کتاب توضیح داده شده است.

راحی سخنرانی های علمی ، محققان و دانشجویان فارغ التحصیل تقریباً از هر رشته ای را در ایجاد ارتباطات علمی جذاب راهنمایی می کند. اکثر دانشمندان هرگز آموزش رسمی در زمینه ایجاد ، تحویل و ارزیابی چنین مطالبی را نمی بینند ، با این وجود این امر برای چاپ در مجلات با کیفیت بالا ، درخواست بودجه ، جذب پرسنل آزمایشگاه و پیشرفت شغلی ضروری است.عنوان واضح برای هر بخش پیام آن را نشان می دهد که با تصاویر گرافیکی برجسته شده است
دو پاراگراف خلاصه که تصاویر بصری را تکمیل می کنند و موضوع اصلی را به وضوح بحث می کنند
نمونه های متعددی از ارقام با کیفیت بالا ، صفحه آرایی ، اسلایدها ، پوسترها و صفحات وب برای کمک به تحریک ایده های خوانندگان برای ارائه های خود
مثالهای متعدد "قبل و بعد" برای نشان دادن تضاد بین ارائه ضعیف و برجسته
این حجم شفاف و قابل خواندن ، این خلا را پر می کند و در هر مرحله راهنمایی فشرده بصری را ارائه می دهد - از ساخت ارقام اصلی تا ارائه و تحویل این ارقام در مقالات ، نمایش اسلایدها ، پوسترها و وب سایت ها. این مشاوره عملی در زمینه تهیه و ارائه سخنرانی های استثنایی علمی ارائه می دهد. صدها روش ارائه بصری قابل توجه را نشان می دهد ، و به خوانندگان الهام می بخشد تا خود را ایجاد کنند. و ساختار آن به گونه ای است که خوانندگان می توانند به راحتی پاسخ س questionsالات خاص را پیدا کنند.جستجو فقط یک جعبه و ده پیوند آبی نیست. جستجو یک سفر است: اکتشافی که در آن چیزی که در طول مسیر با آن روبرو می شویم آنچه را که می خواهیم تغییر می دهد. اما برای هدایت افراد در طول این سفر ، طراحان باید هم هنر و هم علم جستجو را بفهمند. در طراحی تجربه جستجو ، نویسندگان Tony Russell-Rose و Tyler Tate تئوری های جستجوی اطلاعات را با استفاده از طراحی رابط کاربری به هم می پیوندند .بفهمید که چگونه افراد جستجو می کنند و چگونه مفاهیم جستجوی اطلاعات ، جستجوی اطلاعات و ایجاد احساسات فرآیند جستجو را پایه ریزی می کنند.
اصول طراحی کاربر محور را در جعبه جستجو ، نتایج جستجو ، ناوبری وجهی ، رابط های تلفن همراه ، جستجوی اجتماعی و موارد دیگر اعمال کنید
تجارب جستجوی بین کانال فردا را طراحی کنید که شامل دسک تاپ ، رایانه لوحی ، تلفن همراه و سایر دستگاه ها باشدتفاده می شود ، فرزندان مستقیم ریزپردازنده اصلی اینتل 4004 است. همانطور که IC های ریزپردازنده بسته بندی شده از نظر خصوصیات بسیار متفاوت هستند ، ریزپردازنده هایی که به صورت هسته IP بسته بندی شده اند نیز متفاوت هستند. با این حال ، طراحان SOC هنوز هسته های پردازنده را با روشی که قبلاً IC های ریز پردازنده بسته بندی شده را مقایسه و انتخاب کرده اند مقایسه و انتخاب می کنند. مشکل بزرگ این روش انتخاب این است که فرض می کند قوانین جهان ریزپردازنده برای دهه ها بدون تغییر مانده است. این فرض دیگر معتبر نیست.

هسته های پردازنده برای طرح های SOC می توانند به مراتب پلاستیکی تر از IC های ریز پردازنده برای طراحی سیستم در سطح برد باشند. شکل دادن به این هسته ها برای کاربردهای خاص ، بهره وری پردازنده بسیار بهتر و سرعت کلاک سیستم را بسیار پایین می آورد. با هم ، هسته های پردازنده Xtensa و Diamond Tensilica خانواده ای از ریزپردازنده های سازگار با نرم افزار را تشکیل می دهند که طیف عملکرد بسیار گسترده ای از پردازنده های کنترل ساده ، DSP ها ، تا پردازنده های فوق العاده 3 طرفه را پوشش می دهند. با این وجود همه این پردازنده ها از همان ابزارهای توسعه نرم افزار استفاده می کنند تا برنامه نویسان آشنا با یک پردازنده در خانواده بتوانند به راحتی به پردازنده دیگر تبدیل شوند.

این کتاب بر سبک طراحی MPSOC پردازنده محور (SOC چند پردازنده) تأکید دارد که توسط واقعیت های سیلیکون قرن بیست و یکم و نانومتر شکل گرفته است. این برنامه از اختصاص وظایف به پردازنده های کنترل شده میان افزار در هر زمان ممکن برای به حداکثر رساندن انعطاف پذیری SOC ، قطع اتلاف انرژی ، کاهش اندازه و تعداد بلوک های منطقی ساخته شده ، کوچک کردن تلاش تأیید مربوطه و به حداقل رساندن خطر کلی طرح پشتیبانی می کند.

 

اینترنت و دستگاه های اینترنتی جاسازی شده در صنعت محاسبات مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند ، زیرا به عنوان آینده محاسبات دیده می شوند. طراحی چنین دستگاه هایی چالش های فنی بسیاری را به همراه دارد. این کتاب اولین راهنمای موجود است که نحوه طراحی دسترسی و ارزان پروژه دسترسی به اینترنت و ارتباطات را در سیستم های جاسازی شده بیان می کند. این یک روش سخت افزاری / نرم افزاری یکپارچه با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا و میکروکنترلرهای استاندارد صنعت است. تصاویر متعدد و مثالهای کد ، متن را زنده می کند. این کتاب نحوه ساخت سنسورهای مختلف و دستگاه های کنترل متصل به رابط های TINI را نشان می دهد ، نحوه نوشتن برنامه هایی را کنترل می کند که آنها را در جاوا کنترل می کند و سپس همه آنها را در برنامه های عملی به هم متصل می کند. بحث در مورد چگونگی عملکرد این فن آوری ها ، از کجا می توان مشخصات دقیق را دریافت کرد ،اولین راهنمای طراحی قابلیت های دسترسی و ارتباطات اینترنتی در سیستم های جاسازی شده
از یک رویکرد سخت افزاری / نرم افزاری یکپارچه با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا به عنوان استاندارد صنعت استفاده می کندصول و کاربردها مقدمه ای عملی بر اصول و عملکرد طراحی سیستم تعبیه شده با استفاده از میکروکنترلر PIC است. این کتاب همراه با مثالها و تصاویر مفید ، یک درمان عمیق از طراحی میکروکنترلر و همچنین برنامه نویسی به زبان اسمبلی و C را همراه با مباحث پیشرفته مانند تکنیک های اتصال و شبکه و سیستم عامل های زمان واقعی ارائه می دهد. در این یک کتاب دانش آموزان تمام مهارت های خود را برای مهارت در طراحی سیستم های جاسازی شده کسب می کنند.

این متن با استفاده از میکروکنترلرهای 16F84A ، 16F873A و 18F242 PIC اصول سیستم های جاسازی شده را با برنامه ها ترکیب می کند. دانش آموزان می آموزند که چگونه اصول را با استفاده از انبوهی از نمونه های طرح و ایده های طراحی ، از جمله یک ربات به شکل وسیله راهنمای خودمختار ، به کار گیرند. پوشش بین نرم افزار و سخت افزار کاملاً متعادل است ، با ارائه کامل به طراحی میکروکنترلر و برنامه نویسی نرم افزار ، با استفاده از هر دو اسمبلر و C. این کتاب با یک وب سایت همراه همراه است که حاوی کپی از تمام برنامه ها و ابزارهای نرم افزاری مورد استفاده در متن و یک دانش آموز است. نسخه کامپایلر C.

این کتاب برای دوره های مقدماتی و دوره های آزمایشگاهی در مورد سیستم های جاسازی شده ، ریزپردازنده ها با استفاده از میکروکنترلر PIC و همچنین دوره های پیشرفته تر که از سری 18F استفاده می کنند و برنامه نویسی C را در یک محیط تعبیه شده آموزش می دهند ، ایده آل خواهد بود. مهندسان صنعت و علاقه مندان آگاه ، این کتاب را هنگام طراحی و پیاده سازی سیستم های جاسازی شده ساده و پیچیده با استفاده از میکروکنترلر PIC ، منبع ارزشمندی می یابند.

 

طراحی آزمایشات EEG برای مطالعه مغز: کد طراحی و مجموعه داده های نمونهجزئیات طراحی آزمایش های مختلف مغز با استفاده از الکتروانسفالوگرام (EEG). با ارائه رهنمودهایی برای طراحی آزمایش EEG ، این کار در درجه اول برای محققانی است که می خواهند با طراحی آزمایشات خود و همچنین افرادی که از علوم اعصاب هیجان زده هستند و می خواهند برنامه های مختلف مرتبط با مغز را کشف کنند ، در این زمینه فعالیت کنند. فصل اول چگونگی طراحی آزمایش EEG را شرح می دهد و جزئیات پارامترهای مختلفی را که باید برای موفقیت در نظر گرفته شوند ، بیان می کند ، در حالی که فصل های باقی مانده طراحی آزمایش را برای تعدادی از برنامه های عصبی اعم از بالینی و رفتاری ارائه می دهد. از آنجا که هر فصل با کدهای طراحی آزمایش و مجموعه داده های نمونه همراه است ، علاقه مندان می توانند به سرعت آزمایش های خود را طراحی کنند یا از طرح فعلی برای اهداف خود استفاده کنند.نوشته شده است برای کمک به دانشمندان علوم اعصاب در طراحی آزمایش با استفاده از EEGبک های یادگیری برای دانشجویان در محیط آنلاین بسیار مهم است. طراحی آموزشهای کتابخانه موثرمثالها و گامهایی برای چگونگی ایجاد آموزشهایی متناسب با سبکهای یادگیری ، بر اساس مطالعات کاربردی دانش آموزان از گروههای مختلف فرهنگی و سبکهای یادگیری ، فراهم می کند. این کتاب مطالعات ، پیشنهادات عملی و مثالهایی را برای کمک به کتابداران و اساتید ارائه می دهد زیرا آنها برنامه های آنلاین را برای دانشجویان از سبک های مختلف یادگیری توسعه می دهند. تحقیق در مورد تنظیمات سبک یادگیری در محیط آنلاین بر لزوم ارائه روشهای متنوعی که شامل مثالهای متنی ، شنیداری ، تصویری و حرکتی است تأکید دارد. این کتاب که برای یک متخصص در زمینه آموزش آنلاین کار می کند ، خلاصه ای از ادبیات فعلی را ارائه می دهد و بهترین روش ها را برای طراحی ابزارهای آنلاین موثر برای فراگیران مختلف ارائه می دهد ، از جمله پیشنهاداتی برای ارزیابی اشیا learning یادگیری.نتايج حاصل از مطالعات قابليت استفاده با دانشجويان را نشان مي دهد كه سبك يادگيري و اثربخشي حاصل از آموزشها را بر اساس سبک ترجيحي آنها ارزيابي مي كنند
رویکردها و نرم افزارهای مورد استفاده کتابداران و مربیان برای ایجاد آموزشها را به همراه نمونه هایی از مشکلات و مزایای هر یک برای سبک های مختلف یادگیری مقایسه می کند.
شامل مثالهایی از روشهای استفاده از نرم افزار در حالی که شامل اشیا learning یادگیری متناسب با سبک یادگیری است
این عنوان در دوازده فصل ساخته شده است و شامل موارد زیر می شود: بحث سبک یادگیری: آیا ما باید سبک های یادگیری را با سبک های ارائه مطابقت دهیم؟ مروری بر نظریه های سبک یادگیری و سبک یادگیری حاصل از مطالعات مختلف ؛ تقاطع فرهنگ و سبک های یادگیری ؛ نیاز به یادگیری توسعه شی روش فعلی: دسته ها و ویژگی های آموزش کتابخانه. طراحی موثر اشیا learning یادگیری ؛ ملاحظات آموزشی برای آموزشها ؛ گزینه های تعامل برای آموزشها ؛ ارزیابی اشیا learning یادگیری ؛ ارزش و روند مطالعات قابلیت استفاده ؛ اشیا learning یادگیری بازاریابی برای دید گسترده ؛ و بخشی از منابع.
یک رویکرد گام به گام برای طراحی آزمایشات EEG بالینی و رفتاری ارائه می دهد
شامل کدهای طراحی آزمایش و مجموعه داده های نمونه است
معیارهای ورود و خروج را برای کمک به شناسایی صحیح افراد آزمایش و حداقل تعداد نمونه ها فراهم می کند
شامل پیوست هایی است که فرم های استخدام ، فرم های اخلاقی و آزمون های مختلف ذهنی مرتبط با هر یک از فصل ها را ارائه می دهد

 

ا می دانید چه سلاح هایی برای محافظت در برابر جنگ سایبری و چه ابزاری برای به حداقل رساندن تأثیر آنها استفاده می شود؟ چگونه می توانید اطلاعاتی جمع آوری کنید که به شما امکان می دهد سیستم خود را برای جلوگیری از حملات پیکربندی کنید؟ مسائل مربوط به امنیت و حریم خصوصی آنلاین هر روز بیشتر و بیشتر قابل توجه می شود ، در بسیاری از موارد شرکت ها و دولت ها از اطلاعات شخصی و مالی سو mis استفاده (یا سو mis استفاده عمدی) استفاده می کنند.
سازمان ها باید متعهد به دفاع از دارایی های خود و اطلاعات مشتریان خود باشند. طراحی و ساختن یک مرکز عملیات امنیتی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید سازمان ، زیرساخت ها و توانایی های خود را برای محافظت م companyثر ، کارآمد و محرمانه از شرکت و مشتریان خود توسعه دهید.
نوشته شده توسط یک متخصص موضوعی که در زمینه اجرای SOC در بخشهای دولتی و خصوصی مشورت کرده است ، طراحی و ساخت مرکز عملیاتی امنیتی نقشه اصلی دفاع سایبری است.نحوه ایجاد و ساخت مرکز عملیات امنیتی را توضیح می دهدحی محصولات قابل اطمینان و قابل اعتماد مقدمه ای در مورد اهمیت قابلیت ، کیفیت و قابلیت اطمینان دررجسته ترین برنامه های وب که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند ، پر از داده هستند. تعداد زیادی از سیستم های مدیریت پایگاه داده در سراسر اینترنت و نگهداری مقادیر زیادی از داده های ساخت یافته برای تجارت الکترونیکی ، تجارت آنلاین ، بانکداری ، کتابخانه های دیجیتال و سایر سایت های با حجم
توسعه و نگهداری این برنامه های پرمصرف ، فعالیتی کاملاً انضباطی و پیچیده است که به کلیه ابزارها و تکنیک هایی که مهندسی نرم افزار می تواند ارائه دهد ، نیاز دارد. این کتاب پیشرفت بزرگی برای توسعه دهندگان برنامه های وب است. نویسندگان - همه محققان پایگاه داده شناخته شده بین المللی - با استفاده از صدها تصویر و یک زبان مدل سازی بصری زیبا ، روشی را ارائه می دهند که به طور کامل از رویکرد مدل سازی مفهومی مهندسی نرم افزار ، از ایده تا کاربرد بهره می برد. خوانندگان نه تنها نحوه استفاده از فن آوری های طراحی پایگاه داده های رابطه ای برای استفاده در وب ، بلکه همچنین نحوه تبدیل طرح های مفهومی خود از برنامه های وب پرمشغله به م -لفه های نرم افزاری م learnثر را فرا خواهند گرفت.
توسعه محصول است. این مفهوم را با طراحی متمرکز بر تولید طرحهایی مطابق با استانداردهای کیفیت ، معرفی می کند و همچنین به ایجاد ارتباط بین تولید قطعات و قابلیت فرآیند آن با نرخ خرابی می پردازد. این مقدمه ای برای طراحی قابل اعتماد ، شامل مفهوم احتمالی قابلیت اطمینان در طراحی محصول است.
این حجم کمی و بسیار عملی روشهای عملی برای تجزیه و تحلیل طرح های مکانیکی با توجه به قابلیت و قابلیت اطمینان آنها را فراهم می کند. مهندسین تمرینی که باید استانداردهای مشخصی را برای طراحی رعایت کنند ، این کتاب را بسیار ارزشمند می دانند ، زیرا در آن روشهایی که از داده های قابل توجه فیزیکی برای کمی سازی خطرات مهندسی در مرحله طراحی استفاده می شود ، بیان شده است. با به دست آوردن اقدامات واقع بینانه تر در مورد عملکرد طراحی ، می توان هزینه های خرابی را کاهش داد. این کتاب با توجه به اینکه موضوع اصلی آن طراحی محصول است ، ابزاری بسیار مفید برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و همچنین مهندسان حرفه ای است.
نشان می دهد چگونه برای محافظت از سازمان خود ، اطلاعات بی نظیری را جمع آوری می کنید
به شما کمک می کند تا نکات مثبت و منفی هر تصمیم را در طی روند ساخت SOC ارزیابی کنید